SkyAdinCraftPL

SkyBlock


#1 2013-02-16 20:39:41

kaw5879

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2013-02-16
Posty: 1
Punktów :   

Podanie na KidModa

Mój nick : creper186
Czy posiadasz premium: Nie
Moja aktualna ranga: Gracz
Twoje imię: Kacper
Twój wiek: 12 lat
Jak długo gram w Minecrafta: 3 lata
Co już zrobiłem dla Waszego Serwera: Nic jestem narazie nowym graczem , ale zaprosiłem dwóch 2 kolegów na server
Jak długo gram na naszych serwerach: 3 godziny
Ile czasu moge poświęcić na potrzeby serwera : Od 14:30 do 17:30
Jak lub co chce usprawnić na serwerze: Moze bym dodał jeszcze działki aby ktoś sobie kupił , bo ludzie rożne lubią servery ten by był na przykład taki mieszany : sky block , z działkami.
Dlaczego uważam, że to ty powinieneś zostać wybrany: Ponieważ jestem uczciwym graczem , nie bede banował za nic , gram długo w minecrafta i znam sie na nim
Jakich pluginów znam komendy [wypisz pluginy] : jak dać działkę , zrobić sklep , ustalić jakie potwor ma cie spawnic w spamerze , jak kogoś dednac , jak tp , jak ustalić pogodę , jak dać gm , sprawdzić informacje o graczu , jak dać bana na ip , jak zrobić ogłoszenie na servie więcej nie pamiętam.
Czy pełniłeś kiedyś na innych serwerach jakieś funkcje: Tak Moderatora i na innym KidModa
Czy posiadasz Mikrofon, Skype: Tak posiadam
Coś, co chciałbyś dodać od siebie: Jestem miłym gracze , może młodym ale znam się , mam kanał na you tube  i to chyba tyle proszę o rozważenie decyzji w sprawie podania .

Pozdrawiam.

Offline

 

#2 2013-02-16 22:59:03

AdinCraftPL

Administrator

Zarejestrowany: 2013-02-15
Posty: 10
Punktów :   

Re: Podanie na KidModa

Za młody.Zamykam /close

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.is3.pun.pl www.kmzyrardow.pun.pl www.wwe-world.pun.pl www.dojonandb.pun.pl www.azschorzow.pun.pl